Competitie

april 2020

zaterdag 4 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames 17+ Zaterdag (OV) - 2e klasse - Afdeling 2Stand
READY-OLDENZAAL 2-OVERDINKEL 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag (OV) - 5e klasse - Afdeling 4Stand
GROOT DRIENE 5-OVERDINKEL 2
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag (OV) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
14:00QUICK-OLDENZAAL 1-OVERDINKEL 1Gravel
zondag 5 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 10Stand
DIEKMAN 1-OVERDINKEL 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 18Stand
10:00SMASH-BORNE 3-OVERDINKEL 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 30Stand
10:30DE ACEHOF 1-OVERDINKEL 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 8&9-Tennis 17+ Zondag Middag - Open klasse - Afdeling 20Stand
13:00OVERDINKEL 2-OVERDINKEL 1Gravel
donderdag 9 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 50+ Donderdag Ochtend (OV) - 2e klasse - Afdeling 2Stand
10:00OVERDINKEL 1-HET WOOLDRIK 1Gravel
vrijdag 10 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 17Stand
19:00OVERDINKEL 1-WEGDAMSE TC 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 2Stand
19:00OVERDINKEL 1-PARK GRINTEBOS 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 4Stand
19:00PARK VELDWIJK 1-OVERDINKEL 2
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 2Stand
19:00OVERDINKEL 2-TEVERO 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 3Stand
19:00TVVS 3-OVERDINKEL 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 4Stand
19:00OVERDINKEL 4-LOSSER 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 3Stand
19:00PARK GRINTEBOS 1-OVERDINKEL 1
zaterdag 11 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames 17+ Zaterdag (OV) - 2e klasse - Afdeling 2Stand
11:00OVERDINKEL 1-DENEKAMP 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag (OV) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
13:00OVERDINKEL 1-T WEUSTHAG 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag (OV) - 5e klasse - Afdeling 4Stand
13:00OVERDINKEL 2-PARK GRINTEBOS 5Gravel
maandag 13 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 30Stand
09:00OVERDINKEL 2-PARK GRINTEBOS 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 18Stand
09:00OVERDINKEL 3-PARK GRINTEBOS 5Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 10Stand
12:00OVERDINKEL 1-TOPSPINNERS 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 8&9-Tennis 17+ Zondag Middag - Open klasse - Afdeling 20Stand
13:00OVERDINKEL 1-WELSUM 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 8&9-Tennis 17+ Zondag Middag - Open klasse - Afdeling 20Stand
17:00RAMELE 1-OVERDINKEL 2Gravel
Het is in overleg mogelijk om bij slecht weer, tegen betaling, wedstrijden in de hal te spelen. Neem in dat geval wel geschikt schoeisel mee.
donderdag 16 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 50+ Donderdag Ochtend (OV) - 2e klasse - Afdeling 2Stand
10:00QUICK-OLDENZAAL 1-OVERDINKEL 1Gravel
vrijdag 17 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 17Stand
19:00BOEKELO 1-OVERDINKEL 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 2Stand
19:00TEZ 1-OVERDINKEL 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 4Stand
19:00OVERDINKEL 2-KARDOES 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 2Stand
19:00KARDOES 3-OVERDINKEL 2
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 3Stand
19:00OVERDINKEL 3-KARDOES 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 4Stand
19:00LONNEKER 4-OVERDINKEL 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 3Stand
19:00OVERDINKEL 1-DE BEKKELWEIDE 1Gravel
zaterdag 18 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag (OV) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
DE MOSSENDAM 2-OVERDINKEL 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag (OV) - 5e klasse - Afdeling 4Stand
LUDICA 4-OVERDINKEL 2
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames 17+ Zaterdag (OV) - 2e klasse - Afdeling 2Stand
14:00OOTMARSUM 1-OVERDINKEL 1Roodzand Kunstgras
zondag 19 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 10Stand
HASSELO 1-OVERDINKEL 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 30Stand
READY-OLDENZAAL 3-OVERDINKEL 2
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 18Stand
11:30T WEUSTHAG 3-OVERDINKEL 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 8&9-Tennis 17+ Zondag Middag - Open klasse - Afdeling 20Stand
13:00OVERDINKEL 2-LUCTOR ET EMERGO 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 8&9-Tennis 17+ Zondag Middag - Open klasse - Afdeling 20Stand
17:00'T LAERVELD 1-OVERDINKEL 1Kunstgras
donderdag 23 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 50+ Donderdag Ochtend (OV) - 2e klasse - Afdeling 2Stand
10:00OVERDINKEL 1-LOSSER 1Gravel
vrijdag 24 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 17Stand
19:00PARK GRINTEBOS 1-OVERDINKEL 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 2Stand
19:00OVERDINKEL 1-TVVS 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 4Stand
19:00VELDMAAT 2-OVERDINKEL 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 2Stand
19:00OVERDINKEL 2-DENEKAMP 8Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 3Stand
19:00DENEKAMP 9-OVERDINKEL 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 4Stand
19:00OVERDINKEL 4-DENEKAMP 6Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 3Stand
19:00DELDEN 1-OVERDINKEL 1Kunstgras
zaterdag 25 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames 17+ Zaterdag (OV) - 2e klasse - Afdeling 2Stand
11:00OVERDINKEL 1-TEZ 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag (OV) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
13:00OVERDINKEL 1-GROOT DRIENE 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag (OV) - 5e klasse - Afdeling 4Stand
13:00OVERDINKEL 2-PARK VELDWIJK 3Gravel
zondag 26 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 10Stand
09:00OVERDINKEL 1-TRIFORA 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 30Stand
09:00OVERDINKEL 2-TVVS 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 18Stand
09:00OVERDINKEL 3-DEURNINGEN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 8&9-Tennis 17+ Zondag Middag - Open klasse - Afdeling 20Stand
13:00OVERDINKEL 1-SAASVELD 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 8&9-Tennis 17+ Zondag Middag - Open klasse - Afdeling 20Stand
16:00SAASVELD 2-OVERDINKEL 2Gravel