Competitie

« Terug

KNLTB najaar 2019

Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 54

MijnKNLTB: Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 54

Stand
 TeamGespeeld#WGewonnenWGelijkGVerlorenVPuntenPt.
1TOPSPINNERS 1770037
2HASSELO 1760134
3T WEUSTHAG 1750229
4BRILMANSDENNEN 1730421
5DENEKAMP 2740320
6OVERDINKEL 160157
6DEURNINGEN 161057
8HET WOOLDRIK 370167
zondag 15 september 2019
09:00BRILMANSDENNEN 1-HASSELO 11 - 5Gravel
We hebben 2 banen ter beschikking.
09:00DENEKAMP 2-TOPSPINNERS 10 - 6Gravel
Tevens is het Klungeltoernooi gaande...
10:30DEURNINGEN 1-HET WOOLDRIK 34 - 2Gravel
Evt. Kunstgras
zondag 22 september 2019
09:00HET WOOLDRIK 3-BRILMANSDENNEN 10 - 6Tenniskidscourt
09:00T WEUSTHAG 1-DENEKAMP 25 - 1Roodzand Kunstgras
09:30TOPSPINNERS 1-OVERDINKEL 15 - 1Gravel
mail naar jeugdcommissie@topsinners.nl
11:00HASSELO 1-DEURNINGEN 16 - 0Kunstgras
zondag 29 september 2019
10:30DEURNINGEN 1-T WEUSTHAG 10 - 6Gravel
Evt. Kunstgras
zaterdag 5 oktober 2019
13:30BRILMANSDENNEN 1-TOPSPINNERS 11 - 5Gravel
We hebben 2 banen ter beschikking.
zondag 6 oktober 2019
09:00HASSELO 1-OVERDINKEL 16 - 0Kunstgras
09:00HET WOOLDRIK 3-DENEKAMP 22 - 4Tenniskidscourt
09:00TOPSPINNERS 1-DEURNINGEN 16 - 0Gravel
mail naar jeugdcommissie@topsinners.nl
09:00T WEUSTHAG 1-BRILMANSDENNEN 15 - 1Roodzand Kunstgras
zondag 13 oktober 2019
09:00T WEUSTHAG 1-TOPSPINNERS 11 - 5Roodzand Kunstgras
09:00OVERDINKEL 1-DENEKAMP 21 - 5Gravel
09:00HASSELO 1-HET WOOLDRIK 36 - 0Kunstgras
09:00BRILMANSDENNEN 1-DEURNINGEN 15 - 1Gravel
We hebben 2 banen ter beschikking.
vrijdag 18 oktober 2019
15:00DENEKAMP 2-BRILMANSDENNEN 14 - 2Gravel
Tevens is het Klungeltoernooi gaande...
zondag 20 oktober 2019
09:00HET WOOLDRIK 3-T WEUSTHAG 10 - 6Tenniskidscourt
09:30TOPSPINNERS 1-HASSELO 14 - 2Gravel
mail naar jeugdcommissie@topsinners.nl
10:30DEURNINGEN 1-OVERDINKEL 1Gravel
Evt. Kunstgras
zaterdag 26 oktober 2019
14:00DENEKAMP 2-HASSELO 12 - 4Gravel
Tevens is het Klungeltoernooi gaande...
zondag 27 oktober 2019
09:00DENEKAMP 2-DEURNINGEN 14 - 2Gravel
Tevens is het Klungeltoernooi gaande...
09:00HET WOOLDRIK 3-TOPSPINNERS 10 - 6Tenniskidscourt
09:00OVERDINKEL 1-BRILMANSDENNEN 11 - 5Gravel
09:00HASSELO 1-T WEUSTHAG 15 - 1Kunstgras
zondag 3 november 2019
10:00OVERDINKEL 1-T WEUSTHAG 11 - 5Gravel
zondag 10 november 2019
10:00OVERDINKEL 1-HET WOOLDRIK 33 - 3Gravel