Competitie

« Terug

KNLTB najaar 2019

Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 53

MijnKNLTB: Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 53

Stand
 TeamGespeeld#WGewonnenWGelijkGVerlorenVPuntenPt.
1OVERDINKEL 1742119
2TIE-BREAK 2734018
3LONNEKER 3724115
4GROOT DRIENE 2732215
5DENEKAMP 2723214
6TEVERO 2705212
7BORNE 3713311
8LOSSER 170348
vrijdag 13 september 2019
19:00DENEKAMP 2-GROOT DRIENE 20 - 4Gravel
De aanvoerder neemt contact op over het verplaatsen van deze wedstrijd i.v.m. de bezetting van de banen voor het Klungeltoernooi.
19:00LOSSER 1-OVERDINKEL 11 - 3Gravel
19:00TEVERO 2-LONNEKER 32 - 2Kunstgras
19:00TIE-BREAK 2-BORNE 32 - 2Kunstgras
Deze wedstrijd wordt gespeeld op 12-9-2019
vrijdag 20 september 2019
19:00OVERDINKEL 1-TEVERO 23 - 1Gravel
19:00GROOT DRIENE 2-TIE-BREAK 22 - 2Kunstgras
19:00LONNEKER 3-LOSSER 12 - 2Roodzand Kunstgras
19:00BORNE 3-DENEKAMP 23 - 1Gravel
Bij slecht weer kan worden uitgeweken naar de tennishal. Schoenen met een gladde zool zijn hierbij verplicht. Voor het spelen in de hal zijn er voor de uit-partij kosten aan verbonden.
vrijdag 27 september 2019
18:30TIE-BREAK 2-LONNEKER 32 - 2Kunstgras
19:00TEVERO 2-BORNE 32 - 2Gravel
19:00DENEKAMP 2-OVERDINKEL 12 - 2Gravel
19:00LOSSER 1-GROOT DRIENE 20 - 4Gravel
vrijdag 4 oktober 2019
19:00BORNE 3-LOSSER 12 - 2Gravel
Bij slecht weer kan worden uitgeweken naar de tennishal. Schoenen met een gladde zool zijn hierbij verplicht. Voor het spelen in de hal zijn er voor de uit-partij kosten aan verbonden.
19:00GROOT DRIENE 2-TEVERO 22 - 2Kunstgras
19:00OVERDINKEL 1-TIE-BREAK 21 - 3Gravel
vrijdag 11 oktober 2019
19:00TEVERO 2-LOSSER 12 - 2Gravel
19:00DENEKAMP 2-TIE-BREAK 22 - 2Gravel
19:00GROOT DRIENE 2-BORNE 33 - 1Kunstgras
19:00LONNEKER 3-OVERDINKEL 12 - 2Roodzand Kunstgras
vrijdag 18 oktober 2019
19:00LOSSER 1-DENEKAMP 21 - 3Gravel
19:00BORNE 3-LONNEKER 31 - 3Gravel
Bij slecht weer kan worden uitgeweken naar de tennishal. Schoenen met een gladde zool zijn hierbij verplicht. Voor het spelen in de hal zijn er voor de uit-partij kosten aan verbonden.
19:00OVERDINKEL 1-GROOT DRIENE 24 - 0Gravel
19:00TIE-BREAK 2-TEVERO 23 - 1Kunstgras
vrijdag 25 oktober 2019
19:00TIE-BREAK 2-LOSSER 14 - 0Kunstgras
19:00DENEKAMP 2-TEVERO 22 - 2Gravel
19:00LONNEKER 3-GROOT DRIENE 24 - 0Roodzand Kunstgras
19:00OVERDINKEL 1-BORNE 34 - 0Gravel
vrijdag 1 november 2019
19:00LONNEKER 3-DENEKAMP 20 - 4Roodzand Kunstgras