Competitie-indeling Junioren + Senioren 2019

 

Donderdag Herendubbel 50+ 2e kl. Afd. 2

 

Arnold Deupmann

Paul Reuvers

Ferdy Kruse

Cees Vlaanderen

Jan Volmer

Gerrit Koopman

Ferdi Niemer 

 

 

 

Vrijdagavond Herendubbel 35+ team 1 1e kl. Afd. 11

 

Martijn v.d. Bovenkamp

Jurgen Petruschke

Gerton Mekkelholt

Bram Melisie

Arno Ooink

Marald Speelman

Dieter Roth

 

 

Vrijdagavond Herendubbel 35+ team 2 4e kl. Afd. 1

 

Jan Kamp

Gerrie Kupers

Tonny Luttikhuis

Hemmy Eulderink

Henk Leemkuil

Ferdie Niemer

 

 

Vrijdagavond Herendubbel 35+ team 3 4e kl. Afd. 2

Cees Opperman

Bjorn Maat

Freddy van Buiten

 

Wim van Praag

Frenk Westenbroek

Robert Withag

 

 

Vrijdagavond Damesdubbel 35+ team 1 1e kl. Afd. 7

 

Mascha Overdijk

Esther Vos

Elke Wulker

Wendy Blokhuis

Kristy Overdijk

 

 

 

 

 

Vrijdagavond Damesdubbel 35+ team 2 2e kl. Afd. 2

 

Ine Opperman

Jantine Deupmann

Agnes Gielians

Liny van Gils

Miranda de Boer

Mariet Luttikhuis

 

 

 

 

 

 

Vrijdagavond Damesdubbel 35+ team 3 3e kl. Afd. 5

 

Linda Eulink-Krikke

Leonie Schepers

Joyce Veldscholte

Kirsi Oranen

Leonie Game

Petra Gerrritzen (reserve)

Debby Schneiders

 

 

Zaterdagmiddag Herendubbel 17+ team 1 1e kl. Afd. 4

 

Marald Speelman 

Gerton Mekkelholt

Martijn Meijering

Ben Hassing

Bram Melisie

Michiel Vlaanderen

 

 

Zaterdagmiddag Heren 17+ team 1 4e kl. Afd. 5

 

Niek Post

Cees Opperman

Niek Roelofs

Freddy van Buiten

Roel Gielians

Martin van Gils

Marco Bächler

Bjorn Maat

Desmond de Groot

Ronald Jansen

 

 

Zaterdagmiddag Dames 17+ team 1 2e kl. Afd. 1

 

Maaike van Praag

Karin van Praag

Esther Vos (reserve)

Lisa van Praag

Mascha Overdijk(reserve)

Nienke Withag

 

 

Zondag Gemengd 11 t/m 17 jaar team 1 2e kl. Afd. 29

 

Dylan Kerkhof

Nina Helbig

Mees Mobach

Marit Wagelaar

 

 

Zondag Jongens 10 t/m 14 jaar team 1 2e kl. Afd. 37

 

Rupert Erik Ose

Jim Henry Poorthuis

Lennox Oldenmenger

Nick Pleijhuis

 

 

Zondag Jongens 11 t/m 17 jaar team 1 1e kl. Afd. 16

 

Luca Salamon

Nick Hassloever

Louis Peltré

Matthias Fellbaum

Finn Bolk

 

 

 

Zondag Groen team 1 Afd. 61

 

Tamino Semper

Vincent Oscar Ose

Lino Klein

Manouk v.d. Bovenkamp

K. Sligman

Johanna Poorthuis